Skocz do zawartości
kotlet1711

Jak pobierać pliki z serwisu Pobieramy24.pl?

Recommended Posts

W dniu 11.01.2021 o 22:22, wiko napisał:

taki  to rozumie łapie  odrazu  tylko    z tym nie wiem jak   tłumaczyłeś ale ja mówię  trudno nie będzie      ztego korzystał

Mam ten sam problem. Po przejściu przez linki wyskakuje to. co poniżej. Wyjściem z tej sytuacji było wyłączenie adbloka z przeglądarki. Wtedy przeszło

Sorry, but the requested page was not found!

Edytowane przez bolpheus
wyjaśnienie problemu

o Boże , nie każdy jest obcykany na poziomie reklam , a kiedy wystarczy nacisnąć krzyżyk. Ja na padzie poległem , prawie 10 lat COD prawie wszystkie części ale na PC.

Hej, mam problem z pobraniem audiobooków wstawianych przez jeff65.

Dostaję powiadomienie z antywirusa: bezpiecznie przerwaliśmy połączenie ze stroną regecish.net, ponieważ była zainfekowana przez URL:Malvertising.

Z dwa, trzy tygodnie temu jak ostatnio pobierałem nie miałem takich problemów. Co można zrobić poza wyłączeniem/dodaniem do wyjątków antywira?

Moderator

Wcześniej nie było domeny Pobieramy24.xyz i było w miare w porządku Teraz jest przekierowanie na domene  Pobieramy24.xyz i należy w swoim blokerze reklam dodać strone Pobieramy24.xyz do wyjatków albo wyłączyć blokera.Skutkuje to tym że są widoczne wszystkie dostępne funkcje co niektórzy właśnie nie dając naszej strony do wyjątków w blokerze ich nie widzą.

Witam! Od tygodnia nie mogę pobrać żadnych darmowych linków typu uptobox itd. przechodzę do kolejnej strony i wyskakuje komunikat o phisingu,wyłąnczyłem Adblocka, nie wiem co i jak

Moderator
3 godziny temu, fox12 napisał:

jak z tego pobrac

Ukryta treść widoczna dla zalogowanych użytkowników

Wklejasz w pasek przeglądarki i otwierasz Jak minie 5 sekund klikasz i przechodzi na strone z linkami Musisz zezwolić na pokazywanie powiadomień i koniecznie mieć zainstalowany bloker reklam