Skocz do zawartości
admin1586431018

Gry na PC'a czy konsole?

PC czy konsole ?  

83 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Recommended Posts

Od dawna już toczy się wojna pomiędzy fanami pc'tów i konsol. Na czym wolicie grać? Jestem ciekaw wyników, który sprzęt wygra ;)

Ja nie oddam głosu, gdyż najzwyczajniej nie gram w gry, ale wiem, że na forum zaraz po maniakach filmowych, grupa graczy stanowi najliczniejszą społeczność.

Ja odpowiem tak seb, najlepiej w FPS strzelaninki gra się na PC, ale na konsolach lepiej się gra w przygodówki w stylu crash, spyro, ratchet & clank,

czy bijatyki w stylu tekken lub soul calibur,czy nawet wyścigi samochodowe gran turismo czy nfs to napewno na kosoli.

Ja mam PC i konsole psx (przerobione), ps2 (przerobione wersję grubą) i ps3.

Głos oddałem na PC i Konsole, ponieważ mam i to i to i gram.

Niektórych gier niema na pc, a są na kosole plejaku lub xboxie, a niektóre mamy na kosnsolę i pc.

Gość Pudzian

Jest jeden mały błąd. Powinno być konsole... :yes:

I zdecydowanie wole konsole.

Na konsoli. Nie hałasuje, w nocy elegancko. Bez zacinania, bez żadnych obaw, zaśmiecania dysku, pieprzenia sie z crackami, działa czy nie działa. 100% bezproblemowa płynna gra. Pozatym PC szybciej traci żywotność od gier, jak wiadomo czerpią one pełną parą z podzespołów komputera, a taka konsola to machina sama w sobie, specjalnie dostosowana do najbardziej wyjechanych gier.

I jedno i drugie. Jak sam to na Pc w strzelanki i RPG, jak ze znajomymi to zdecydowanie konsola i Fifa, wyścigi albo inne przy użyciu kinecta.

Zdecydowanie Konsole.

Jak już muszę.. to podłączam pada z X360 (przewodowy) do PC czy laptopa i gram :) ale tak na klawiaturze to only FPS - na PC przez sieć. Bo wiadomo, że klawiatura wygrywa z padem w FPS'a :)

Witam, a ja powiem tak: Na konsolce w towarzystwie kumpla/i (jakaś piłeczka, bijatyka, czy MOVE itd.) Na PC jak siedzę sam to huknie się w strategię czy jakiś ciekawy RPG.. nie powiem :) Jednak w moim przypadku granie na konsolach, a PC głównie do przeglądania neta, różnego rodzaju forum, poczta itd. :smoke:

Konsole zdecydowanie tylko playstation od małego, xbox jakoś mi nie podszedł miałem kiedyś 360 slima, nawet dla forzy horizon❤️ nie zrobię wyjątku.