Skocz do zawartości
Niepokorna

Pomocnik- Zostań nim!

Recommended Posts

Kochani!

Jak już zauważyliście mamy nową rangę pomocnik.Chcemy dać Wam możliwość wyróżnienia się z tłumu! Zastanawiacie się co trzeba zrobić ? Otóż naprawdę niewiele,rangę otrzymuje się po napisaniu 150 postów z linkami! Niemożliwe ? A jednak !

Oczywiście mogą to być tematy jak i posty z linkami! Duble lub wygasłe linki nie będą brane pod uwagę! Regulamin obowiązuje jak zawsze!

Zgłaszacie się w tym temacie o chęci zawalczenia o tą rangę , spisujemy Wasze dotychczasowe posty i po napisaniu 150 postów zgłaszacie się ponownie ,po sprawdzeniu Waszych postów otrzymujecie range Pomocnik.

Zachęcam Wszystkich gdyż ranga pomocnik udowadnia że jesteście chętni do pomocy i pomagacie współtworzyć to wspaniałe forum! A więc do dzieła szkoda czasu ;)

Zmiana Regulaminu 17.05.2010

Po napisaniu 150 postów od użytkownika oczekujemy aktywności na forum. Nie muszą to być posty z linkami . Chodzi generalnie o rozwój a więc mile widziane nowe pomysły, pomoc innym a także uczestnictwo w życiu forum w działach hydepark.

Jeśli aktywność użytkownika nie będzie widoczna do miesiąca czasu - lub będzie znikoma (1 post na miesiąc ranga wygasa. Osoba która utraciła range nie ma możliwości ponownego startowania o rangę POMOCNIK

Czekamy na zainteresowanych i chętnych do współpracy ;)

Już :bag:

;)

P.S.

Temat został wyczyszczony

Witam proszę o rangę Pomocnika jestem aktywny pomagam innym na SB angażuje się zawsze pomogę jak jestem i bardzo proszę o pilne rozpatrzenie prośby

//rozpatrujemy

Junior Admin
Doczekam się tego Pomocnika w końcu ile jeszcze mam czekać:(

Ten temat jest z 2010 roku trochę nie aktualny. Będzie nowy regulamin na tę rangę.

Pomocnik

Witam. Czy mógłbym uzyskać rangę Pomocnik ?, na forum jestem od prawie roku, dodaję posty w dziale Strefa downloadu, staram się by linki były zawsze aktualne.

Mam też takie pytanie, czy posiadając taką rangę moje posty były by wyróżnione (fajnie wygląda ta obramówka :) ) Pozdrawiam

Edytowane przez Adriano094

Pomocnik

Czołem Administracjo :hahaha: można prosić o range pomocnik? :hm:  przebiłem wymagany pułap postów :hahaha: 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :pala: :D 

Pozro :D