Skocz do zawartości
SML

Jak zresetować program trial

Recommended Posts

Cześć, może ma ktoś sprawdzony sposób na korzystanie z programów testowych bez końca ? Testowana zmiana daty, usuwanie wpisów z rejestrów nie pomogły. Gdzieś dziadostwo zapisuje informację o okresie próbnym :)

Witam mam podobny problem z programem Internet Downland Manager również nie daje nic ponowna instalowanie czyszczenie programami do czyszczenia rejerstru nic nadal krzyczy że okres próbny się skończył pomaga format ale bez przesady że będę robił format raz na miesiąc .  :D Musi być na dziada patent .

Ktoś ? Coś ? 

A sprawdzałeś: 

Ukryta treść widoczna dla zalogowanych użytkowników

albo to:  

Ukryta treść widoczna dla zalogowanych użytkowników

nie sprawdzałem czy jeszcze działa bo nie korzystam IDM tylko z jdownloadera, który jest darmowy

@jefrey

Nie nie sprawdziłem ale dogrzebałem się do tego jak mi się skończy trial to sprawdzę i dam znać . :) A co do JDownlandera to znam korzystałem ale dla mnie jest za wolny to raz ( nie korzystam z premium ) dwa nie "przypnę " się do każdego widea na stronie tym więc lipa . Już XDM lepszy i też darmowy praktyczny klon IDMa prawie tak dobry . :  https://github.com/subhra74/xdm   Ale właśnie "prawie " robi różnice nie działa z fredisck i viderem więc dla mnie odpada . 

W dniu 25.03.2021 o 19:46, krasnalhalabala napisał:

a cos wiecej na ten temat? jaki program itp.

aplikacja cadlink, żadne "piaskownice", czyszczenie rejestrów, zmiany dat nie ruszy tego dziadostwa 😕