Skocz do zawartości
izyk

Dying Light 2 Stay Human-EMPRESS

Recommended Posts

Uploader

Dying Light 2 Stay Human-EMPRESS

Polska Wersja Językowa

EAIRAV2.png

Gatunek: Akcja, Przygodowe, RPG
Producent: Techland
Wydawca: Techland

Dying Light 2 to pierwszoosobowa gra akcji z otwartym światem, w której przemierzamy miasto opanowane przez zombie. Produkcja jest kontynuacją hitowego Dying Light z 2015 roku. Znajdziemy w niej zarówno fabularny tryb jednoosobowy, jak i multiplayer. Za jej stworzenie odpowiada polskie studio Techland, znane m.in. z Dead Island czy strzelanek z serii Call of Juarez.

Cytat

Minimalne:
       Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego System operacyjny: Windows 7
       Procesor: Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X Pamięć: 8 GB RAM
       Karta graficzna: NVIDIA GeForce? GTX 1050 Ti / AMD Radeon? RX 560 (4GB VRAM)
       Miejsce na dysku: 60 GB dostępnej przestrzeni

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz (.iso) w Windowsie klikając na niego 2 razy lub przez Daemon Tools.
3. Zainstaluj używając setup.exe. Pozostaw zaznaczone "Copy crack files after installation". Jeżeli to przypadkowo odznaczysz, to przekopiuj wszystko z folderu EMPRESS znajdującego się na obrazie do miejsca gdzie zainstalowałeś/aś grę i podmień pliki.
4. Wejdź do miejsca gdzie zainstalowałeś/aś grę, folderu engine, source, bin, x64 i otwórz notatnikiem plik steam_api64.ini. Zmień z "Language=english" na "Language=polish" i zapisz plik.
5. Graj.

Wersja gry: 1.4.2
Zawarte DLC: Deluxe Pack, Ultimate pack, Artbook, Pre-order pack, Peacekeeper 01 (Authority Pack—Part 1//3), Peacekeeper 02 (Authority Pack—Part 2/3), Peacekeeper 03 (Authority Pack—Part 3/3), Survivor 01 (Ronin Pack—Part 1/3), Survivor 02 (Ronin Pack—Part 2/3), Survivor 03 (Ronin Pack—Part 3/3), Soundtrack, Deluxe Upgrade, Ultimate Upgrade

Size : ~72 GB

Ukryta treść widoczna dla zalogowanych użytkowników

Cześć,

wie ktoś jak włączyć w tej grze ray tracing, czy to może jakaś wczesna wersja która jeszcze tego nie obsługuje?

-----------------------------------------------------

Dobra, już znalazłem problem. Nie wiem ilu jest takich jak ja co to wyłączają automatyczne aktualizacje, ale jakby ktoś miał ten sam problem to niestety trzeba zaktualizować system żeby działał Ray Tracing.

Edytowane przez zaymoon
rozwiązałem problem

VIP
8 godzin temu, agatka26 napisał:

hejka, czy jest może spolszczenie, lub ktoś wie co zamienić w grze żeby były napisy PL ?

dzięki za odpowiedź :girl_yesyes:

4. Wejdź do miejsca gdzie zainstalowałeś/aś grę, folderu engine, source, bin, x64 i otwórz notatnikiem plik steam_api64.ini. Zmień z "Language=english" na "Language=polish" i zapisz plik.